24 BS 24.BS
KartosferaKartosfera eCorpoNET eCorpoNET
Płatności internetowe PayByNet

Płatności internetowe PayByNet

Płatności internetowe PayByNet


Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem,  informuje o wprowadzeniu nowej usługi płatności internetowych Paybynet.  Za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.
 
Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.
 
Dlaczego warto skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych Paybynet:

Informacje ogólne o płatnościach PAYBYNET:

Paybynet to uznany przez Narodowy Bank Polski system autoryzacji i rozliczeń. Jest to nowoczesna i bezpieczna transakcyjna platforma internetowa z gwarancją realizacji płatności, funkcjonująca 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Płatności internetowe Paybynet działają w najpopularniejszym w Polsce schemacie płatności internetowych pay-by-link (jest najpowszechniejszym sposobem płatności w polskim Internecie). Wspomniany sposób płatności polega w uproszczeniu na automatycznym wypełnieniu formatki bankowej danymi do przelewu i przekazaniu informacji do sprzedawcy o dokonaniu płatności. W praktyce usługa płatności działa w ten sposób, że osoba płacąca za towary/usługi w Internecie kompletuje zamówienie, wybiera płatność przez swój bank i zostaje przekierowana do swojej bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu w bankowości elektronicznej Klient Banku widzi wypełniony przelew, który może zaakceptować.

Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem uruchamiając system Paybynet pojawił się w obsługiwanych przez system sklepach internetowych oraz w sklepach obsługiwanych przez współpracujące systemy płatności: Transferuj.pl, Przelewy24.pl, eService Online oraz Dotpay.pl.

Zakupów można dokonywać w sklepach: TravelPlanet.pl, Vobis.pl, Eximtours.pl, Gustus.pl, Apetete.pl, PlusBus.pl, Sporti.pl, Wec.com.pl i w wielu innych  (link: http://www.paybynet.pl/dla-internauty/tu-zaplacisz-z-paybynet/)

Płatności Paybynet dostępne są również w kilkuset urzędach administracji publicznej.

Instrukcja Płatności  przez Paybynet:

 1. wybrać w e-sklepie jako formę płatności „Paybynet”,
 2. kliknąć w ikonę Grupa BPS:

 3. zaznaczyć województwo Opolskie:

 4. wybrać z listy Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem
 5. przeczytać i zaakceptować regulamin, a następnie kliknąć w ikonę Potwierdzam:
 6. następnie należy chwilę zaczekać, gdyż system w sposób automatyczny przekieruje na stronę bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Zawadzkiem,
 7. zalogować się do swojej bankowości internetowej podając login i hasło,
 8. sprawdzić dane oraz kwotę, które zostały wypełnione oraz kliknąć przycisk dalej,
 9. podać hasło jednorazowe,
 10. po wpisaniu prawidłowego hasła i zaakceptowaniu płatności system poinformuje o zakończeniu płatności oraz automatycznie wyloguje z sytemu.

 

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Znajdź naszą placówkę

Infolinia

+48 77 461 63 92

Infolinia

+48 77 461 63 92

Formularz

Formularz kontaktowy

  Napisz do nas

  Mapa Google - Bank Spóldzielczy w Zawadzkiem