24 BS 24.BS
KartosferaKartosfera eCorpoNET eCorpoNET
Bankowość Internetowa

Bankowość Internetowa

Bankowość Internetowa


Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem udostępnia swoim Klientom bankowość internetową pod nazwą 24.BS-Zawadzkie. Dzięki tej usłudze możliwy jest dostęp do rachunku w każdym czasie i z dowolnego miejsca.

Wystarczy tylko:


Z usługi 24.BS-Zawadzkie mogą korzystać osoby fizyczne.

Dzięki bankowości internetowej w Banku Spółdzielczym w Zawadzkiem możesz:

Przydatne dokumenty:

Bezpieczeństwo bankowości internetowej:

Certyfikat bezpieczeństwa

Przed rozpoczęciem korzystania z bankowości należy upewnić się, czy wyświetlana strona ma adres 24.bs-zawadzkie.pl.

Połączenie między komputerem Klienta a serwerem Banku jest szyfrowane przy pomocy protokołu SSL, czego przejawem jest przedrostek https:// oraz nazwa Banku (w kolorze zielonym) przed adresem internetowym.

W Banku Spółdzielczym w Zawadzkiem stosujemy certyfikat Certum Extended Validation CA SHA2, wystawiony dla Banku Spółdzielczego w Zawadzkiem, przez Unizeto Technologies S.A.

Pamiętaj, aby zawsze przed logowaniem sprawdzić certyfikat. Jeśli dane certyfikatu, który wyświetla się w Twojej przeglądarce nie są zgodne z danymi Banku, przerwij proces logowania i skontaktuj się z Bankiem.

Wymagania techniczne

Korzystanie z usług bankowości elektronicznej Banku (24.bs) możliwe jest pod warunkiem dysponowania przez Użytkownika systemem i oprogramowaniem teleinformatycznym spełniającym następujące minimalne wymagania techniczne:

  1. Posiadania dostępu do internetu oraz systemu operacyjnego kompatybilnego z programami: Google Chrome, wersja 46 (i nowsza), Mozilla Firefox, wersja 41.0,2 (lub nowsza),Internet Explorer wersja 11 (lub nowsza) skonfigurowanych w sposób umożliwiający korzystanie z JavaScriptu, Cookies, SSL
  2. Zastosowania jednej z przeglądarek internetowych typu Google Chrome, wersja 46 (i nowsza), Mozilla Firefox, wersja 41.0,2 (lub nowsza),Internet Explorer wersja 11 (lub nowsza) skonfigurowanych w sposób umożliwiający korzystanie z JavaScriptu, Cookies, SSL
  3. Systemy windows, linux, mac os, w wersjach wspieranych przez producentów

UWAGA! Zalecamy korzystanie z najnowszych wersji przeglądarek internetowych i aktualizowanie ich na bieżąco.

Polecamy regularne odwiedzanie stron poświęconych bezpieczeństwu poszczególnych przeglądarek i korzystanie z zawartych tam wskazówek.

Google Chrome:

https://support.google.com/chrome/answer/95414

http://www.google.pl/intl/pl/chrome/

Mozilla Firefox

Nie należy ignorować komunikatów dotyczących aktualizacji, wysyłanych przez program. Więcej informacji:

http://www.firefox.pl/bezpieczenstwo.html

https://www.mozilla.org/pl/firefox/features/#advancedsecurity

www.mozilla.org/

Internet Explorer:

http://windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie

http://support.microsoft.com/kb/956197/pl

http://www.microsoft.com

Kody SMS

Kody SMS to najwygodniejszy i bardzo bezpieczny sposób autoryzowania transakcji w bankowości internetowej. Kody przesyłane są na numer telefonu podany przez Ciebie we wniosku w Placówce Banku. W treści SMSa znajduje się zawsze informacja o transakcji, dla której został wygenerowany oraz 7-cyfrowe hasło, które należy wprowadzić do odpowiedniego pola w bankowości elektronicznej.

Jeśli dany przelew wykonujesz cyklicznie, możesz zapisać na stałe definicję tego przelewu. Wtedy zapisanie definicji będzie wymagało potwierdzenia kodem jednorazowym.

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Znajdź naszą placówkę

Infolinia

+48 77 461 63 92

Infolinia

+48 77 461 63 92

Formularz

Formularz kontaktowy

    Napisz do nas

    Mapa Google - Bank Spóldzielczy w Zawadzkiem