24 BS 24.BS
KartosferaKartosfera eCorpoNET eCorpoNET
Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia


Dyplom od Ministra Gospodarki dla Prezesa – Joachima Gregera

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż z okazji 25 – lecia polskiej transformacji, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Zawadzkiem Pan Joachim Greger otrzymał dyplom podpisany przez Wicepremiera, Ministra Gospodarki Pana Janusza Piechocińskiego oraz Prezesa ZRBS im. F. Stefczyka w Warszawnie Pana Piotra Huzior z podziękowaniem za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnym oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki.

Wręczenia dyplomu dokonała Pani Barbara Adamczyk Dyrektor Delegatury ZRBS im. F. Stefczyka w Warszawie delegatura we Wrocławiu na Zebraniu Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Zawadzkiem, które odbyło się w dniu 14 maja 2015 roku.

Laury umiejętności i kompetencji 2013

Miło nam poinformować, iż p. Joachim Greger, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Zawadzkiem, został laureatem Złotego Lauru Umiejętności i Kompetencji w kategorii „Menadżer, lider społeczno-gospodarczy”.

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez Opolską Izbę Gospodarczą. Tegoroczna gala wręczenia nagród odbyła się w Filharmonii Opolskiej w dniu 10.01.2014 r.


Laury umiejętności i kompetencji 2012

Z przyjemnością informujemy, że Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem otrzymał Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji 2012 w kategorii instytucja finansowa. 

Nagrodę odebrał przewodniczący Rady Nadzorczej- Jan Prus.

W tym roku nagrody wręczono już po raz 21. Uroczystość rozdania nagród odbyła się 09 stycznia 2013 roku w Filharmonii Opolskiej im. J. Elsnera. Organizatorem gali była Opolska Izba Gospodarcza. Nagrody odbierali  przedstawiciele opolskiego biznesu, samorządu, kultury i sportu.

Najważniejszy – kryształowy laur – przyznano ministrowi kultury Bogdanowi Zdrojewskiemu.


Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Znajdź naszą placówkę

Infolinia

+48 77 461 63 92

Infolinia

+48 77 461 63 92

Formularz

Formularz kontaktowy

    Napisz do nas

    Mapa Google - Bank Spóldzielczy w Zawadzkiem